UAB „Auto Express" - tai transporto - ekspedicinė įmonė, kuri sėkmingai vysto krovinių pervežimą ir ekspedijavimą autotransportu. Mūsų įmonė sėkmingai dirba ir yra gerai žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Daugiametė patirtis ir kvalifikuotas personalas neleidžia abejoti mūsų patikimumu ir stabilumu. Įmonė nuolat auga ir plečiasi.

Mūsų kolektyvas, tai ambicingos, tikslo siekiančios asmenybės, kurios nuolat mokosi ir tobulėja. Mūsų specialistai nuolat analizuoja transporto paslaugų rinką, jos tendencijas ir pokyčius, todėl mes esame visuomet pasiruošę Jums padėti. Dirbdami su Jumis, mes kuriame pervežimų maršrutus kiekvienam asmeniškai, taip užtikrindami, kad Jūsų krovinys bus pristatytas laiku. Savo klientams mes garantuojame - mūsų paslaugos atliekamos laiku ir kokybiškai.

Mūsų tikslai:
  • kokybiško mūsų klientų ir verslo partnerių aptarnavimo užtikrinimas;
  • panaudojant tikslingą mokymą, nuolat kelti darbuotojų profesionalumo lygį, kaip gerinant klientų aptarnavimo kokybę;
  • kryptingai vystyti ir tobulinti savo veiklą;
  • darbuotojų žinias ir patirtį sėkmingai naudoti įmonės Kokybės ir Aplinkosaugos vadybos sistemos tobulinimui;
  • tirti klientų nuomonę apie mūsų teikiamų paslaugų kokybę;
  • įtraukti savo klientus ir verslo partnerius į Aplinkosaugos gerinimo procesą.

Kokybės politika

Gerindama klientų poreikių tenkinimą, aptarnavimą bei, siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, UAB „Auto Express" sukūrė ir įdiegė kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą, atitinkančią tarptautinių standartų ISO 9001 ir ISO 14001 reikalavimus. Mes sistemingai dirbame tobulindami savo organizaciją ir gerindami paslaugos kokybę.

         

Mes ir visuomenė

Užimama lyderio pozicija rinkoje, veiklos plėtra bei augantis kolektyvas, suteikia galimybę padėti labiausiai pagalbos laukiantiems mažiesiems visuomenės nariams.

         

© 2023 Auto Express. Svetainių kūrimas: Synergy effect